Napísali o nás: Panda s burgerom na tanieri (hostovo.sk)

Dnes je doba burgerová. Aj mnohé známe mená špičkovej gastronómie sa dali na varenie a pečenie burgerov tých najrôznejších kombinácií, surovín, veľkostí. Nestorom tohto typu občerstvenia však stále ostáva McDonalds´, ktorý v čase svojho vzniku prišiel s niekoľkými prevratnými myšlienkami. Najmä pokiaľ ide o koncept, filozofiu, marketing a logistiku. A to uznávajú teoretici gastronómie bez ohľadu na to, či sú fanúšikmi (alebo odporcami) jeho jedálnička.

Ak povieme „rýchle občerstvenie“, tak spravidla máme na mysli práve prevádzky McDonalds´- vlastné i franchisové. Systém smerujúci k čo najväčšej rýchlosti – to je aj dôvod, pre ktorý sa spoločnosť Foodpanda teší, že sa obe značky dohodli na spolupráci. Veď v rámci celej skupiny Delivery Hero je McDonald’s jednotka v objeme predaných jedál.

Keď je objednávka rýchlo pripravená, kuriéri donáškovej služby môžu splniť sľub – priniesť jedlo do 30 minút, (alebo do 50 minút, ako to na jeseň korigovali v hlavnom meste) …. zo šestnástich pobočiek v Bratislave, štyroch v Košiciach, z dvoch žilinských, trnavských, nitrianskych a prešovských a z jednej pobočky v Martine, Banskej Bystrici a Trenčíne až k dverám zákazníka.

Nuž a kto chce jedlo iného typu, má možnosť výberu z mnohých iných reštaurácií, predovšetkým s ponukou pizze alebo sushi..

Článok nájdete na: http://www.hostovo.sk/sk/koktail/panda-s-burgerom-na-tanieri.html