Napísali o nás: Orientujete sa v hokejových prvenstvách? Viete, ako je s nimi spojená foodpanda? (mytrnava.sme.sk)

Donášková spoločnosť foodpanda si priazeň zákazníkov po celom svete získala rýchlo. Dôvodom tejto rýchlosti je tiež rýchlosť.

Konkrétne ultra rýchle doručenie jedla a potravín. Ale tiež úroveň služieb – kuriéri foodpanda dovážajú nielen denné menu či hlavné chody z reštaurácií, ale tiež potraviny domov. Donášková služba pôsobí na 4 kontinentoch, k trhom ako Nemecko, Japonsko, Hong Kong či India a v septembri 2021 pribudlo aj Slovensko. Dnes foodpanda pôsobí v 10 slovenských mestách, medzi ktorými nechýba ani Trnava.

Aký je kľúč k ultra rýchlemu doručeniu

Zákazníci si jedlo z reštaurácií v Trnave môžu objednať už viac ako 9 mesiacov cez donáškovú službu foodpanda. Táto spoločnosť má za sebou dlhoročné skúsenosti na medzinárodných trhoch a na Slovensko prišla už s prepracovaným know-how. Vďaka nemu si zákazníci objednajú sushi v Trnave a do pár minút od jeho pripravenia už volá kuriér z foodpanda. Aký je kľúč k ultra rýchlemu doručeniu?

Sú to roky skúseností najmä z náročných ázijských trhov, ako India, Japonsko, Malajzia alebo Singapur, vlastná flotila kuriérov, od ktorých foodpanda zbiera cennú spätnú väzbu, a tiež dispečerský tím spoliehajúci sa na prepracované algoritmy.

Okrem hotového jedla foodpanda doručí i potraviny

Foodpanda sa však nešpecializuje iba na doručenie jedla z reštaurácie, chce doručovať všetko, na čo si zákazník spomenie. Máte chuť na večeru zo svojho obľúbeného bistra v Trnave? Samozrejme! Zabudli ste na narodeninovú kyticu? Aj tú vám foodpanda doručí. Chladnička vám zíva prázdnotou? Potraviny máte doma skôr, ako keby ste sa vychystali a išli nakúpiť sami.

V ponuke nechýba ani drogéria, jedlo pre domácich miláčikov či zákusky. Okrem Trnavy pôsobí foodpanda v ďalších 9 slovenských mestách: Bratislava, Trenčín, Žilina, Nitra, Prešov, Poprad, Martin, Košice a Banská Bystrica. Špecialitou foodpanda je tiež vytváranie tzv. dark storov, Panda marketov. Obchodov, ktoré slúžia iba na zásobovanie nákupov, ktoré si zákazník objedná online.

Foodpanda vytvára silné lokálne partnerstvá

Keď máte chuť na pizzu v Trnave, cez foodpanda si môžete objednať napríklad z Pizza Kitty, Papa Mafia či Pizza Amico. A podobné to bude aj s potravinami – pre donáškovú službu je lokálnosť dôležitá.

Máte chuť na víno? Fľašu vám doručia Trnavskej viechy. Chcete pohostiť nečakanú návštevu zákuskom? Objednáte si z cukrárne Nová botanika. Ďalšie lokálne partnerstvá by nemali chýbať ani s miestnymi pekármi či mäsiarmi.

Chceš sa presvedčiť o ultra rýchlom doručení (nielen) jedla? Objednaj cez foodpanda.sk.

Článok nájdete na: https://mytrnava.sme.sk/c/22933206/svet-dobyla-ultra-rychlou-donaskou-uz-aj-v-trnave-si-objednate-jedlo-cez-foodpanda.html