Napísali o nás: Globálne myslenie, lokálna podpora – aj to je súčasť filozofie donáškovej služby foodpanda (cas.sk)

Obľúbené produkty z neďalekej pekárne, mäsiarstva, vinotéky… Ak máte času na rozdávanie, môžete si výlet za miestnymi špecialitami dopriať po vlastných nohách. Alebo celý proces urýchliť a nechať si to doviezť foodpandou.

Rýchlosť, kvalita, variabilita, dostupnosť. Týmito zásadami sa na Slovensku prezentuje foodpanda, ktorá ponúka rozvoz jedál a nákupov v desiatich slovenských mestách. A v neposlednom rade – lokálnosť. Tak ako globálni partneri, ako napríklad sieť predajní Tesco Expres, ktoré nájdete vo foodpanda ponuke už v Bratislave, Trnave a Žiline, tak rovnako dôležité sú pre foodpandu aj malé lokálne prevádzky.

Každé mesto ponúka niečo „svoje“

A nielen mesto. Často aj každá štvrť. Na jednej ulici pečie miestny pekár fantastické bratislavské rožky. O blok ďalej má mäsiar vyhlásené klobásy – a ešte o kúsok ďalej nájdete výborné víno. foodpanda si uvedomuje, aké dôležité je pre ľudí mať ich obľúbené miestne špeciality „po ruke“. Úzko preto spolupracuje s lokálnymi mäsiarmi, vinármi, pekármi…

Lokálne produkty nájde zákazník v novootvorených pandamarketoch v hlavnom meste. „Chceme našim zákazníkom v každom pandamarkete ponúknuť aj to, čo má rád vo svojom okolí. Náš pestrý sortiment – čerstvé potraviny, drogéria, domáce potreby – doplnený o lokálne výrobky a dodaný až k dverám zákazníka počas niekoľkých minút – to je naša úloha,“ prízvukuje riaditeľ pandamarket Slovensko Mikolaj Komorowski.

Podobne ponúka foodpanda svoju podporu aj malým gastronomickým prevádzkam. Malé reštaurácie nie sú vždy uspôsobené na rozvoz jedál. foodpanda im v prípade spolupráce vie zabezpečiť ultra rýchly rozvoz vďaka prepracovanému logistickému ekosystému a takisto ponúka možnosť využiť služby odborníkov, ktorí poradia napríklad pri výbere jedál vhodných na rozvoz, s marketingom alebo digitalizáciou prevádzky.

Článok nájdete na: https://www.cas.sk/clanok/2616837/globalne-myslenie-lokalna-podpora-aj-to-je-sucast-filozofie-donaskovej-sluzby-foodpanda/