foodora lucime sa

Donášková služba foodora ukončuje svoju činnosť na Slovensku

Donášková služba foodora, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2021, ukončuje svoju činnosť. Dôvodom tohto rozhodnutia je zmena investičných priorít spoločnosti. Toto rozhodnutie nadobúda účinnosť dnes, 4. apríla 2024 o 09:00.

„Ukončenie našich služieb na Slovensku bolo ťažkým rozhodnutím. Po dôkladnej analýze a zvážení sme však presvedčení, že toto rozhodnutie nám umožní presmerovať naše investície do krajín s väčšími príležitosťami, čím si v konečnom dôsledku otvoríme cestu udržateľnému rastu a dlhodobému úspechu,“ hovorí Pedram Assadi, CEO spoločnosti Delivery Hero Europe.

„Chceme sa poďakovať našim zákazníkom, partnerom, kuriérom a zamestnancom za ich podporu a oddanosť. Našim cieľom je zaistiť, aby proces ukončenia prebiehal čo najhladšie pre všetky zúčastnené strany.” 

Zamestnanci, ktorých sa to týka, už boli informovaní. Spoločnosť im poskytne podporu počas tohto prechodného obdobia vrátane odstupného, ktoré presahuje legislatívne minimum.

„Sme nesmierne vďační všetkým členom nášho tímu za ich prínosnú prácu a odhodlanie pre spoločnosť foodora na Slovensku. Našim talentovaným zamestnancom prajeme všetko najlepšie v ich ďalšom pôsobení.” dodáva Pedram Assadi, CEO spoločnosti Delivery Hero Europe. 

Kuriéri, partneri a zákazníci dnes budú informovaní a dostanú podrobné informácie o tejto záležitosti. 

Spoločnosť foodora je naďalej odhodlaná plniť svoje poslanie a slúžiť zákazníkom na aktívnych trhoch.

Pre viac informácií prosím kontaktujte: press@foodora.com.


O foodore

foodora je donášková služba, ktorá pôsobí v 7 krajinách Európy – v Rakúsku, Českej republike, Dánsku, Maďarsku, Fínsku, Nórsku a Švédsku. Poslaním spoločnosti foodora je poskytovať slobodu prostredníctvom doručenia úžasného, rýchleho a cenovo dostupného zážitku.

foodora spája zákazníkov s reštauráciami a kuriérmi, čím všetci získajú viac času na to, čo je pre nich najdôležitejšie. foodora doručuje do 30 minút rôzne produkty vrátane potravín, výrobkov pre domácnosť a jedál z reštaurácií. Je súčasťou spoločnosti Delivery Hero, poprednej svetovej platformy pre lokálne doručovanie.